Kongres pro rodiče duben 2018 - 3. den

Videa již proběhla. Sledujte aktuální dny www.kongresprorodice.cz

SPECIÁLNÍ BALÍČEK ZA 450,-
23 VIDEÍ
BONUSY OD LEKTORŮ
BONUSOVÁ VIDEA Z MINULÝCH KONGRESŮ
VÍCE O BALÍČKU ZDE

Domácí vzdělávání

Veronika Vieweghová

Více o přednášce a lektorce

Vědomá plodnost a antikoncepce

Katka Juřenčáková

Období vzdoru

Irena Kubantová

Bezplenková komunikační metoda

Lucie Harnošová

Bezplenková komunikační metoda - praktická část

Lucie Harnošová

Čekáte, nebo máte doma miminko?

Srdečně Vás zvu do speciálního online kurzu Péče o miminko

 1. Marie napsal:

  Dobrý den, děkuji za velmi zajímavé povídání o vědomé plodnosti. Ráda bych ještě zmínila, že rakovina děložního čípku nehrozí u žen, které mají jednoho muže a on má jen jednu ženu po celý život. Rakovinu přenášejí muži od nemocných žen při střídání partnerů. A velmi se přimlouvám za symptotermální metodu, pro svobodu ve vztahu i pro zdraví.

  • Lucie Harnošová napsal:

   Děkujeme za doplňující postřeh:-)

  • Petr napsal:

   Rakovinu nikdo nemůže přenášet, jde o HPV.

   • Lucie Harnošová napsal:

    Střídání partnerů může být pro někoho psychosomatickou příčinou rakoviny. Ale je to složité, to zde nebudeme rozvádět:-) Doporučuji na toto téma pana doktora Šulu.

 2. Šárka napsal:

  Dobrý den,

  moc děkuji za videa, co tvoříte. Měla bych jen jednu poznámku k té bezplenkovce. Je to krásně zpracované, spousta důležitých informací – mám dceru 18m, se kterou částečně bezplenkujeme od cca 3m, dříve jsem si netroufla, nevěděla jsem, jak si to malinké dítko vzít do ruky a dát ho na misku a pokud se vykakalo, tak jak vrátit zpátky na přebalovák, abych zároveň držela hlavičku a zároveň nevylila nočník a neušpinila všechno, protože utřít jsem jí také nevěděla jak. Hledala jsem na internetu video s praktickým ukázáním, jak si to miminko vzít do ruky a jak ho zase vrátit, ale nenašla jsem. Když jsem se ptala různě po diskuzích, tak nikdo mi nedokázal poradit, kde něco takového najít a spousta lidí by toto i ocenilo. Třeba máte okolo sebe nějaké malé miminko, aby se dalo s ním něco natočit? Díky

 3. Jitka napsal:

  Nezobrazuje se mi popis u videa o Období vzdoru. Můžu prosit o kontrolu, zda je chyba u Vás či u mě? Díky.

  • Jitka napsal:

   opravdu to bylo jen u me na pc

   • Blanka napsal:

    Nebylo to jen na Vašem pc, mně se to také nezobrazovalo. Zobrazovala se mi tabulka s přihlašovacími údaji. Když jsem zapnula kongres přes nový odkaz, už bylo vše v pořádku.

 4. Blanka napsal:

  Moc děkuji za přednášku o období vzdoru. Právě toto téma řešíme a paní Kubantová umí různé situace skvěle vystihnout a vysvětlit.

 5. Simona napsal:

  Děkuji za dnešní seminář, opět jsem si uvědomila spoustu věcí. Video s Irenou Kubantovou bylo jako vždy úžasné, přesně popisovala, co žijeme doma každý den. Další videa taky super a jsem velice ráda, že se semináře můžu účastnit.

 6. Lenka napsal:

  Děkuji moc za slova i projev paní Ireny, díky ní si objednávám celý balíček.

 7. Zuzana napsal:

  Dobrý den, díky za zajímavá videa. Chtěla bych se jen podělit o postřeh ohledně látkových plen. Mám pro syna 1,5 roku jen čtverce, na cestu do dvou hodin vydrží v pohodě, dávám ho vyčůrat před cestou a pak vím, že čůrá po vyndání ze sedačky, popř. ze šátku. Je pravda, že teď už občas dávám dva čtverce, když vím, že nebudu mít delší dobu čas přebalovat.

  • Lucie Harnošová napsal:

   Zuzi, ano, některé děti totiž čůrají méně:-) Takže toto bude individuální. Děkuji za doplnění.

 8. Lenka napsal:

  Moc děkuji za Veroniku Wievegovou- Kromě školy,která je pro nás aktuální téma,řekla spoustu krásných věcí Například čím více budu v klidu,tím více mě to bude napadat-geniální-čím více budu v klidu tím více nové inspirace muže přijít. Krásné Díky moc.

 9. Lenka napsal:

  Irena Kubantová- Krásná věta- Hledat v životě cesty,aby nám tam bylo dobře.

 10. Lenka napsal:

  Irena Kubantová-nedalo mi to jěště musím napsat více.Krásné,užasné postřehy,moc se mi líbí jak Irena umí pracovat se vztekem a jak příjímá sama sebe,to je nádherná inspirace pro mě. Vztek -jako signál,jako ochrana,výzva,živost-moc děkuji Ireně že se takto projevuje. Každý umíme něco,nezachráníme celý svět jako samostatné bytosti,ale dohromady to zvládnem doufám,když každý dá ostatním své dary v tom co umí. Užasné od začatku až do konce.

 11. Aneta napsal:

  Dobrý den, moc děkuji za skvělé video o bezplenkovce, konečně jsem se dozvěděla ucelené informace. Po zhlédnutí videa jsme to hned vyzkoušeli a mělo to u syna úspěch, vyčural se i vykakal. Tak jsem z toho byla šťastná :-)) Můžu se zeptat, od kolika měsíců se bezplenkovka ještě dá praktikovat? Synovi už bude 5 měsíců, tak jestli již na to není pozdě?

 12. Jana napsal:

  I já moc děkuji za videa s paní Irenou Kubátovou. Působila jsem také v Montessori prostředí, takže s ní velmi sympatizuji. Líbí se mi, že opravdu mluví k věci a srozumitelně. Ještě k tomu respektu, o kterém se tam mluví… Přijde mi, že slovo „respekt“ je dnes už velmi prázdné a že spojení „respektující přístup“ je už jen taková fráze, kterou lidé používají, ale nežijí. Slyším často, jak např. „metoda“ Respektovat a být respektován nefunguje, protože je to plné prázdných frází. Lidi! Prosím vás! Vzpomeňme si, co to slovo znamená! Respektovat = mít úctu. Když vám nejde respektovat děti a druhé, používejte (a žijte) to druhé slovo „ÚCTA“. Je to tak krásné slovo s hlubokým významem. Když budeme mít úctu ke svému dítěti, k jeho dušičce a osobnosti a budeme s ním jednat s hlubokou láskou, pak to nejsou jen prázdné fráze…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.