Registrace na webinář

Přijměte pozvání na speciální předvánoční seminář s našimi lektory, v němž s nimi Lucie Harnošová bude doplňovat jejich kongresová témata a zodpovídat otázky, které jste položili ve facebookové skupině Kongresu pro rodiče.
 
Těšte se na Katku Juřenčákovou, Štěpána a Melanii Matějkovi, Petru Janouškovou, Jana a Alenu Vávrovi a Lucii Ernstovou!
 
Hodinový webinář můžete sledovat ZDARMA ve čtvrtek 8. prosince od 20 hodin. Pokud by vám tento čas nevyhovoval, můžete se k nám připojit kdykoliv až do půlnoci.
 
Stačí se jen zaregistrovat a odkaz na webinář vám před jeho začátkem pošleme e-mailem.

"Je skvělé, že díky Kongresu pro rodiče se člověk na jednom místě může dozvědět tolik informací v teple svého domova a on-line, je to lepší než kniha a zároveň to bylo zpříjemnění každého dne, mít něco příjemného takhle doma 🙂 Témata rozhovorů mi nejsou neznámá, ale stejně je fajn si je pořád připomínat a načerpat od ostatních novou inspiraci a pozitivní energii. Velmi mě překvapily pozitivní ohlasy na mou přednášku, bylo by fajn, kdyby téma dvojčat nebylo lidem lhostejné. Kdyby je nelitovali, ale přijímali jako něco normálního, ne s otevřenou pusou 🙂 Ozvalo se mi hodně lidí s dotazy nebo přišli ke mně na kurzy - i maminky dvojčat na individuální nošení,"

Lucie Ernstová, lektorka předporodní přípravy, kontaktního rodičovství, zdravého nošení a vázání šátků

  • Zlobivé dítě neexistuje.
  • Každý dělá to nejlepší, co umí.
  • Dítě je tvor rovnocenný, ale ne rovnoprávný.
  • Odstranit příčinu čehokoliv je sice mnohdy náročnější, ale výsledek je definitivní na rozdíl od odstraňování symptomu.
  • Strach je špatný rádce.
  • Na boj jsem moc líná.

Petra Janoušková, autorka knihy Šťastné dítě, spokojený rodič

Moc se na vás těšíme!!!