Povedlo se!

Odkaz na přednášky najdete ve svém emailu. Přidejte si můj email lucie@kontaktnirodicovstvi.cz do adresáře. Ať od nás maily neztratíte nebo se nezatoulají do složky spam či hromadná.

Pokud ještě nejste v uzavřené facebookové skupině, neváhejte a přidejte se.

Tudy se dostanete na hlavní stránku.

 

Základním stavebním kamenem
ve spokojené rodině je spokojená žena.
Vyživená, sebemilující a zářící.
Protože tuto lásku, přijetí a radost
pak šíří dál do své rodiny i do širšího okolí.
Cítíte-li, že se chcete více otevřít a zkoumat svoji sebelásku
a potěšení, pak vás srdečně zvu do projektu,
který jsem pro ženy připravila.
Čeká vás nejen mnoho nových a zajímavých informací,
ale také maximální podpora ode mne i dalších žen.
SEBELÁSKA A POTĚŠENÍ  
VÍCE O KURZU NAJDETE ZDE. 

"Lucie je úžasnou průvodkyní po tématech, která my ženy tak nutně potřebujete otevírat, zvědomovat, rozvíjet...Již nějakou dobu se o "ženská" témata zajímám, nicméně zde vidím nový rozměr - věci jdou více do hloubky, do detailů a do praxe. Z videií cítíte, že to, co Lucií učí, skutečně žije. A to je pro mě důkaz, že jsem na správném místě :)"
LUCIE
"Na Lucce se mi líbí, že je autentická a nebojí se přinést na světlo leckdy i na první pohled "podivné techniky" (např. vaginální napářku), které ale skutečně fungují, když se jim otevřete a vyzkoušíte je. A nebýt její opakované podpory v tom, abychom skutečně šly do praktických cvičení, která nám v kurzu nabízí jako inspiraci, prošla bych kurzem jen v teoretické rovině a připravila se o to nejdůležitější - o opravdový posun, krok po kroku, k sobě samé, ke své ženskosti."
Ivana