AKCE PRO STÁVAJÍCÍ ČLENY

  • 15 unikátních on-line rozhovorů
    Renomovaní lektoři vám přiblíží kontaktní rodičovství z různých úhlů pohledu.
  • Ze skutečného života
    Žádná nudná teorie z příruček o "správné výchově", ale praxí prověřené rady a postřehy týkající se české současnosti.
  • Skvělá akční cena
  • Pustíte si kdekoliv a kdykoliv
    Přístupy k videům vám přijdou obratem a mají neomezenou platnost. Rozhovory si navíc můžete stáhnout i ve formátu MP3 a poslouchat je třeba na procházce nebo cestou do práce.
  • Super tip na dárek!
    Balíček můžete koupit nastávajícím nebo už praktikujícím rodičům a inspirovat je tak k respektující a intuitivní výchově.
  • Nekupujete zajíce v pytli
    On-line Kongres pro rodiče sledovalo přes 8 700 registrovaných účastníků. Jejich ohlasy si můžete přečíst níže, více jich najdete v uzavřené facebookové skupině.

Přečtěte si, jak si kongres užili jeho účastníci!

Nejsem moc komentářový typ, ale za tuto akci bych Vám ráda poděkovala.... i když o většině přednášející vím, mám hodně načteno a snažím se na sobě pracovat, tyto rozhovory mi pomohly některé věci si vyjasnit a ještě více utřídit.... je skvěle, že něco takového vzniklo a doufám, že pokud někdo bude hledat nějaký "dárek" pro budoucí maminku, rozhodne se třeba pořídit jí tyto rozhovory.... přeji Vám i všem z Kongresu vše dobré a ještě jednou díky moc za to, jak jste inspirující....
Barbora
Skvělé! Ačkoliv s přítelem ještě sami nejsme rodiči, zkoukli jsme všechny díly, byla to bomba! Zase jsme se dozvěděli něco víc, a to nejen o rodičovství, ale i o vztazích k sobě navzájem a sobě samým! Víme, že budeme trochu "jiní", "alternativní" rodiče, a tak se nám líbilo nakouknout už předem do tohoto světa, přestože v brzké době rodičovství neplánujeme. Navíc to spojení přednášejících - některé jsme znali už předtím, ale samostatně, a teď se to nádherně propojilo! Děkujeme!
z ankety pro účastníky
Bylo to úžasné a velmi inspirativní!!! Chystala jsem se vám napsat, jak moc mě kongres nadchnul, opět namotivoval a nakopl ke zdravější stravě a vědomějšímu rodičovství. Úžasný projekt a dojalo mě, jak je krásné, že takhle inspirujete ostatní. Moc děkuji!!!
z ankety pro účastníky
Je fajn, že jsem si mohla odnést i praktické věci, a také bylo dobré, že ve většině přednášek nebylo řečeno "takto to dělejte, jinak je to blbě". Líbila se mi otevřenost k různorodosti praktikování metod a nadšení. A skvělé byly Mentální jazyky.
z ankety pro účastníky

Odpovídáme na vaše nejčastější otázky:

  • Kdy mi přijdou přístupy k rozhovorům?
    Obratem po zaplacení objednávky.
  • Jak dlouho budu mít přednášky přístupné?
    Vstupní údaje mají neomezenou platnost, abyste se k rozhovorům mohli vrátit, kdykoliv budete potřebovat.
  • Co mám dělat, pokud cokoliv nefunguje nebo se chci na něco zeptat?
    Napište nám na e-mail lucie@kontaktnirodicovstvi.cz