Mateřství jako emoční klouzačka

Petra Hanelová

Umí vás vaše děti pěkně vytočit? Stává se vám, že na ně křičíte a pak byste se nejraději neviděly? To je to úplně normální, buďte v klidu a nenechte si ujít tohle video.

Dozvíte se v něm totiž, proč se vám to děje, a co s tím. 

1. Pochopíte, proč vás dovedou nejvíc vytočit zrovna vaše děti.

2. Jak vám komplikuje výchovu vašich dětí to, že jste byly vychovávány svými rodiči jinak.

3. Jak se vlastně k těm emocím stavět.

4. Jak jezdit na emoční klouzačce, abyste z ní nepadaly.

5. Co dělat se sebou i s dítětem, když vám nervy rupnou. 

Těším se na virtuální vidělnou s vámi! Petra

Petra Hanelová

Mým darem je vidět souvislosti, které se skrývají pod povrchem a umění popsat je a předat. Pomáhám rodičům najít cestu k dětem a při tom objevovat, uzdravovat a posouvat sebe sama.

Mnohem dřív, než jsem měla vlastní děti, jsem se vždycky uměla na děti napojit a nacítit. Najít společnou řeč. Rozuměla jsem jim, aniž bych se o to musela snažit. Na druhou stranu, než se mi před 10 lety narodila první dcera, byla jsem nevědomá a na cestu k sobě mě dovedlo právě mateřství. Tedy konkrétně to, že jsem ho v některých směrech absolutně nedávala 🙂

Začala jsem vědomě naslouchat tomu, co ve mně mé dvě dcery rozvibrovávaly za pocity, emoce, strachy a začala jsem to všechno postupně měnit a rozpouštět. Začala jsem žít vědomě. Což ve spojení s tím, že rozumět dětem je pro mě přirozené, stejně jako pochopit věci do hloubky a umět je srozumitelně popsat, doplněno ještě tím, že miluju psaní, dalo vzniknout mému blogu pro rodiče, na který vás tímto zvu. Přijďte načerpat inspiraci a využijte pro svůj růst to, čím vás vaše děti vytáčejí doběla. 🙂 Těším se na vás!

Petra H. www.petrahanelova.cz

Stáhněte si zdarma těchto jednoduchých 13 principů a rodičovství vám půjde jako po másle.