Kongres pro rodiče TŘETÍ ROČNÍK SKONČIL

Brzy však spustíme další. Nechte nám zde na sebe kontakt.

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde.

MINULI JSTE NĚKTERÁ VIDEA?

Celý program Kongresu pro rodiče je k dispozici za

990,- Kč

 

Proč on-line kongres pro rodiče?

Forma on-line kongresu umožňuje, aby se užitečné a inspirativní informace co nejsnáze dostaly ke všem rodičům. V pohodlí domova se můžete kdykoliv během Kongresu na videa podívat. 

Každý den vám do emailu pošlu dvě videa. Pozor, hlídejte si i složku hromadné anebo si můj email lucie@kontaktnirodicovstvi.cz přidejte do adresáře, ať o videa nepřijdete. 

Ve facebookové skupině nebo e-mailem se s námi můžete podělit o své postřehy, zkušenosti i doplňující otázky.

Pokud víte o rodičích, které by témata Kongresu pro rodiče mohla zajímat, budu moc ráda za sdílení a rozšíření. 

Přeji vám samé příjemné divácké zážitky!

S láskou,
Lucie Harnošová
organizátorka Kongresu pro rodiče

 

KDY POSUNOUT SVÉ RODIČOVSTVÍ? PRÁVĚ TEĎ!

 

Témata kongresu

Jak přistupovat k výchově z hlediska mentálních jazyků

Saša Polarczyk
Více

Montessori a tvoření s dětmi

Irena Kubantová
Více

Výchova bez poražených

Břetislav Passinger a Zuzana Škyříková
Více

Magicky ženská maminka

Michala Měřínská
Více

HypnoPorod

Michaela Klementová
Více

Mateřství jako cesta seberozvoje

Martina Chomátová
Více

O výživě našich nejmenších

Margit Slimáková
Více

Šestinedělí a jeho dávná magie

Světlana Hradilová
Více

S Krkavčí matkou o dětech, životě a smrti

Veronika Hurdová
Více

Srdce zlomené porodem

Anna Kohutová
Více

Intimita v partnerství

Denisa Říha Palečková
Více

Tvoříme s dětmi

Radka Rubešová
Více

Od muže mužům

Honza Harnoš
Více

Léčení porodních jizev

Silvie Šabacká
Více

Není nad čtení

Anna Brzáková, Ludmila Kovaříková
Více

CHCETE VIDĚT VŠECHNA VIDEA?

Celý program Kongresu pro rodiče je k dispozici za 

990 Kč

 

NAŠI SPONZOŘI

Staňme se láskyplnými průvodci svých dětí!

Přidejte se k téměř SEDMI tisícům rodičů, kteří z kongresových videí načerpali inspiraci pro rozvoj svého osobního i rodinného života. Pokud ještě váháte, přečtěte si ohlasy účastníků kongresu:

Největším překvapením Kongresu pro mě bylo video o Mentálních jazycích. Skvělý rozhovor, docela se mi ulevilo, že je moje dítě úplně normální, i když některé jeho projevy neodpovídají dnes propagovaným stylům výchovy (neskutečně vyžaduje chválu!). Určitě budu chtít o Mentálních jazycích vědět víc.
Aneta
Děkuji za skvělé rozhovory, které mě pokaždé inspirují a současně přesvědčí, že hledám správným směrem. Je to přesně ta forma podání informací, která mi vyhovuje - pěkně v kostce, lidově řečeno. Každý lektor vždy vypíchne nejdůležitější myšlenky daného tématu a každého osloví zrovna to, co ho zajímá nebo pálí.
Eva
Chtěla bych moc poděkovat za tento báječný kongres. Nakonec mě zaujaly všechny webináře, byla řečena spousta zajímavých informací, odnesla jsem si spoustu nových poznatků a každý den se těšila na svou polední hodinku, strávenou se sluchátky na uších. Děkuji všem přednášejícím za inspiraci, bylo to báječné!
Petra
V rozhovoru o dětské spiritualitě pro mě bylo velmi obohacující téma nočních můr. Je až tak aktuální, že dnes od deseti do jedenácti večer se mnou přednášku sledovala i má dcerka, která má posledních pár týdnů strach jít spát, i když spíme spolu v jedné posteli. Na konci přednášky nadšeně volala "eše, eše". Takže to shrnula za nás obě. Bylo to skvělé a klidně bychom poslouchaly ještě dál.
Sylvie
Z kongresu jsem byla celkově velmi nadšená. Hltala jsem každé video a i když jsem spoustu věcí již znala, z každého videa jsem si zapsala alespoň jednu moudrost, kterou si chci do života zapamatovat. Abych byla konktrétní - nejvíce mne zaujala videa Zdraví dětí (hned jsem se vydala na sběr kopřiv, mám spoustu předsevzetí co a jak v jídelníčku vylepšit, jenom jsem trochu líná to realizovat) a Mentální jazyky. Bylo to pro mne naprosto neprobádané téma, musela jsem si udělat výpisky jako ve škole, abych všechny řečené informace vstřebala.
z ankety pro účastníky
Už 11 měsíců se s manželem těšíme z naší první dcerky. Občas to není jednoduché, ale to každý rodič dobře ví. Protože jsme se rozhodli ubírat se ve výchově, ale i ve spoustě jiných věcí dnes řečeno alternativním způsobem, bývá pro mě nejtěžší obhájit si své postoje a hlavně najít podporu a inspiraci pro ně ve svém okolí. Díky Vám za podobné projekty, které dávají možnost sdílení a vědomí, že v tom nejsme sami. Navíc nám přinášejí spoustu cenných informací a rad, které bohužel často nemůžeme získat od svých rodičů, protože způsob jejich výchovy byl jiný.
z ankety pro účastníky
V dnešní době velmi cenné informace, díky za ně! Moc mně pomohly při výchově mých tří dětí - leccos objasnily a "uklidnily" mě, že nejsem zase tak špatná maminka. Mockrát děkuji
Petra
Jsem už babička tří vnuček, kurz jsem sledovala a uronila nejednu slzu, když jsem vzpomínala, jak jsem byla vychována já, jak jsem vychovávala své děti. Je úžasné, že kultura vztahů se stále vyvíjí a že existují takoví ryzí lidé, jako Vy. Díky za Vaši otevřenost a nepředstírané lidství, seminář mě moc posunul a můžu říct, je to další element k uzdravování mojí minulosti a sebepřijetí, takže moc díky!
z ankety pro účastníky

Máte nějaký dotaz? 
Napište mi na lucie@kontaktnirodicovstvi.cz

Jsem tu pro vás 🙂

Malá ochutnávka z minulého Kongresu pro vás:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video