Kongres pro rodiče
4. 11.  - 10. 11. 2019

pátý ročník

Právě pro Tebe připravujeme pátý ročník Kongresu pro rodiče. Brzy se dozvíš přesné přednášky.

Proč on-line kongres pro rodiče?

Po čtyřech úspěšných summitech /nejen pro rodiče/ vám představuji další. Mám ráda formát širší nabídky témat, kde si každý může vybrat právě to své aktuální, které ho osloví. A tak tu máte jarní online summit, který vznikl díky celé řadě odborníků a lektorů. Děkuji všem zapojeným odborníkům a také vám divákům, že tyto kongresy mohou vznikat a šířit se. 

Každý den vám do emailu pošlu tři videa. Pozor, hlídejte si i složku hromadné anebo si můj email lucie@kontaktnirodicovstvi.cz přidejte do adresáře, ať o videa nepřijdete. 

Ve facebookové skupině nebo e-mailem se s námi můžete podělit o své postřehy, zkušenosti i doplňující otázky. Pokud víte o rodičích, které by témata Kongresu pro rodiče mohla zajímat, budu moc ráda za sdílení.

S láskou,
Lucie Harnošová
organizátorka Kongresu pro rodiče
http://kontaktnirodicovstvi.cz/
http://alchymiezeny.cz/

 

KDY POSUNOUT SVÉ RODIČOVSTVÍ? PRÁVĚ TEĎ!

 

Témata  kongresu

Stinná stránka mateřství

Magda Křepelková
Více

EDUnomád

Adéla Zelenda Kupcová
Více

Svoboda ve vzdělávání

Ivana Málková
Více

Svobodná cesta k těhotenství

Lucie Ratajská
Více

Divoké byliny

Melanie a Štěpán Matějkovi
Více

Domácí vzdělávání

Veronika Vieweghová
Více

Jak sladit partnerství a kontaktní rodičovství

Lucie a Honza Harnošovi
Více

Komunitní bydlení

Jiřina Vítů
Více

Od muže mužům

Honza Harnoš
Více

Mentální jazyky a 16 vztahů mezi typy

Alexandra Polarczyk
Více

„Voňavé domečky“ pro předčasňátka

Eva Kopasová
Více

Když se s dětmi nemůžete dohodnout aneb o P.E.T. a střetu hodnot

Jan Kumstát
Více

Vědomá plodnost a antikoncepce

Katka Juřenčáková
Více

Motýlí masáže

Michaela Klementová
Více

Méně odpadu v rodině

Martina Sumbalová
Více

Když to partner vidí jinak

Honza a Alena Vávrovi
Více

Vztahy s prarodiči jako výzva

Honza a Alena Vávrovi
Více

Období vzdoru

Irena Kubantová
Více

Ženská bylinná napářka

Monika Valová
Více

Jak si vysnít šestinedělí

Světlana Hradilová
Více

Vývoj těla i duše dítěte

Blanka Sudíková
Více

Bezplenková komunikační metoda

Lucie Harnošová
Více

Léčení porodních jizev

Silvie Šabacká
Více

Víte, že se všechna videa také dají zakoupit? 

Témata  kongresu

Nestihli jste videa? Chcete si je všechny prohlédnout v klidu a nezávisle na termínu Kongresu? 

Staňme se láskyplnými průvodci svých dětí!

Přidejte se k téměř DEVÍTI tisícům rodičů, kteří z kongresových videí načerpali inspiraci pro rozvoj svého osobního i rodinného života. Pokud ještě váháte, přečtěte si ohlasy účastníků kongresu:

Největším překvapením Kongresu pro mě bylo video o Mentálních jazycích. Skvělý rozhovor, docela se mi ulevilo, že je moje dítě úplně normální, i když některé jeho projevy neodpovídají dnes propagovaným stylům výchovy (neskutečně vyžaduje chválu!). Určitě budu chtít o Mentálních jazycích vědět víc.
Aneta
Děkuji za skvělé rozhovory, které mě pokaždé inspirují a současně přesvědčí, že hledám správným směrem. Je to přesně ta forma podání informací, která mi vyhovuje - pěkně v kostce, lidově řečeno. Každý lektor vždy vypíchne nejdůležitější myšlenky daného tématu a každého osloví zrovna to, co ho zajímá nebo pálí.
Eva
Chtěla bych moc poděkovat za tento báječný kongres. Nakonec mě zaujaly všechny webináře, byla řečena spousta zajímavých informací, odnesla jsem si spoustu nových poznatků a každý den se těšila na svou polední hodinku, strávenou se sluchátky na uších. Děkuji všem přednášejícím za inspiraci, bylo to báječné!
Petra
V rozhovoru o dětské spiritualitě pro mě bylo velmi obohacující téma nočních můr. Je až tak aktuální, že dnes od deseti do jedenácti večer se mnou přednášku sledovala i má dcerka, která má posledních pár týdnů strach jít spát, i když spíme spolu v jedné posteli. Na konci přednášky nadšeně volala "eše, eše". Takže to shrnula za nás obě. Bylo to skvělé a klidně bychom poslouchaly ještě dál.
Sylvie
Z kongresu jsem byla celkově velmi nadšená. Hltala jsem každé video a i když jsem spoustu věcí již znala, z každého videa jsem si zapsala alespoň jednu moudrost, kterou si chci do života zapamatovat. Abych byla konktrétní - nejvíce mne zaujala videa Zdraví dětí (hned jsem se vydala na sběr kopřiv, mám spoustu předsevzetí co a jak v jídelníčku vylepšit, jenom jsem trochu líná to realizovat) a Mentální jazyky. Bylo to pro mne naprosto neprobádané téma, musela jsem si udělat výpisky jako ve škole, abych všechny řečené informace vstřebala.
z ankety pro účastníky
Už 11 měsíců se s manželem těšíme z naší první dcerky. Občas to není jednoduché, ale to každý rodič dobře ví. Protože jsme se rozhodli ubírat se ve výchově, ale i ve spoustě jiných věcí dnes řečeno alternativním způsobem, bývá pro mě nejtěžší obhájit si své postoje a hlavně najít podporu a inspiraci pro ně ve svém okolí. Díky Vám za podobné projekty, které dávají možnost sdílení a vědomí, že v tom nejsme sami. Navíc nám přinášejí spoustu cenných informací a rad, které bohužel často nemůžeme získat od svých rodičů, protože způsob jejich výchovy byl jiný.
z ankety pro účastníky
V dnešní době velmi cenné informace, díky za ně! Moc mně pomohly při výchově mých tří dětí - leccos objasnily a "uklidnily" mě, že nejsem zase tak špatná maminka. Mockrát děkuji
Petra
Jsem už babička tří vnuček, kurz jsem sledovala a uronila nejednu slzu, když jsem vzpomínala, jak jsem byla vychována já, jak jsem vychovávala své děti. Je úžasné, že kultura vztahů se stále vyvíjí a že existují takoví ryzí lidé, jako Vy. Díky za Vaši otevřenost a nepředstírané lidství, seminář mě moc posunul a můžu říct, je to další element k uzdravování mojí minulosti a sebepřijetí, takže moc díky!
z ankety pro účastníky

Máte nějaký dotaz? Můžeme vám nějak pomoci při rozhodování?
Napište mi na lucie@kontaktnirodicovstvi.cz

Jsem tu pro vás 🙂

Malá ochutnávka z minulého Kongresu pro vás:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Líbila se vám?

Objednejte si balíček videí z listopadového Kongresu pro rodiče a užívejte si hodiny zajímavých rozhovorů!