Síla pro život - Melanie Matějková

Jako budoucí a stávající rodiče si přejeme pro své potomky jen to nejlepší: optimální start do života se silným zdravím k tomu samosebou patří. Ale toto dnes není již samozřejmostí. 

V přednášce se dozvíte, kterým zdravotním rizikům byste se měli nejlépe ještě před a během těhotenství vyhnout. Dostanete tipy jak můžete díky jednoduchým technikám zlepšit  vaše zdraví a získat dobrý životní pocit. 

Dozvíte se, jak se vyhnout nedostatku vitálních látek a jak se můžete optimálně připravit na těhotenství a čas kojení. 

Nebudou chybět ani rady a tipy ke zdravé kojenecké a dětské stravě. 

Načerpejte dlouholeté zkušenosti z říše divokých bylin a nechte se inspirovat jak můžete využít jejich enormní sílu k dosažení šťastného, vitálního a spokojeného života. 

 

Melanie Matějková

Melanie Matějka je matkou 4 dcer ve věku od 2 do 11 let. Společně se svým mužem Štěpánem tvoří projekt “Síla pro život”, v jehož rámci informují o životních alternativách k dnešnímu mainstreamu. 

Již mnoho let se Matějkovi zabývají zdravým životním stylem a celkovou detoxikací. Jejich vášní jsou divoké byliny a jejich využití v moderní kuchyni. Jsou propagátory nových vitálních směrů ve stravování, autory knih a internetových výukových programů. Jsou také známí jako pořadatelé Českého online Detox Kongresu 2016 a 2017.

www.silaprozivot.com

www.divokakucharka.cz

www.ceskydetoxkongres.com

www.detoxskola.cz