Kongres pro rodiče 2016

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vítáme vás na webu on-line Kongresu pro rodiče!

 • od 24. 10. do 1.11. 2016 jsme odvysílali 9 rozhovorů zaměřených na respektující a intuitivní výchovu
 • na tomto webu najdete informace o přednášejících, kteří na kongresu vystoupili, i témata jejich přednášek
 • přes 3 700 registrovaných účastníků mohlo všechny příspěvky sledovat zdarma, nyní si můžete objednat balíček videí z kongresu za příjemných 590 korun
 •  pokud chcete dostávat novinky o dalších plánovaných akcích, zaregistrujte se
Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde.

Proč on-line kongres pro rodiče?

Poznatky týkající se vědomého rodičovství v poslední době přibývají takovým tempem, že jsme se rozhodli oslovit renomované lektory, aby s námi vytvořili soubor rozhovorů na témata, která zajímají nejen kontaktní rodiče. Forma on-line kongresu umožnila, aby se tyto užitečné a inspirativní informace co nejsnáze dostaly ke všem zájemcům.

 • natočili jsme 9 unikátních on-line rozhovorů zaměřených na různé aspekty intuitivního rodičovství
 • pokud si objednáte balíček přednášek za 590 korun, získáte 9 hodin inspirativních přednášek, které zhlédnete v pohodlí vašeho domova - nemusíte nikam cestovat, zajišťovat hlídání pro děti, shánět vstupenky ani platit kurzovné
 • ve facebookové skupině nebo e-mailem se s námi můžete podělit o své postřehy, zkušenosti i doplňující otázky
 • pokud víte o rodičích, které by témata našeho kongresu mohla zajímat, budeme moc rádi za sdílení 🙂

                                                                               Přejeme vám samé příjemné divácké zážitky!

                                                                                        Lucie Harnošová, organizátorka Kongresu pro rodiče

Balíček přednášek z kongresu

9 inspirativních setkání - přijďte s námi na chuť vědomému a radostnému rodičovství!

 • na kongresu vystoupili renomovaní čeští lektoři, jejichž přednášky jsou plné postřehů z praxe, už žádná nudná teorie vyčtená ze zahraničních příruček
 • je jen na vás, zda si pustíte všechny rozhovory, nebo jen některé - ale každá minuta, kterou věnujete osobnímu rozvoji, vás posouvá dále na vaší jedinečné cestě
 • délku rozhovorů jsme přizpůsobili potřebám zaneprázdněných rodičů - to podstatné se dozvíte během necelé hodiny

Malá ochutnávka pro vás:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Líbila se vám? Objednejte si balíček videí z Kongresu pro rodiče a užívejte si hodiny zajímavých rozhovorů!

Témata kongresu

24. 10.
Kateřina Juřenčáková
Od početí ke zrození
Více
25. 10.
Petra Janoušková
Koncept kontinua v praxi
Více
26. 10.
Štěpán a Melanie Matějkovi
Zdraví dětí
Více
27. 10.
Honza a Ala Vávrovi
Rodičovské stíny
Více
28. 10.
Saška Polarczyk
Mentální jazyky - jakou řečí mluví mysl vašeho dítěte
Více
29. 10.
Bohdana Kabátová
Leadership v rodičovství
Více
30. 10.
Lucie Ernstová
Kontaktní rodičovství s dvojčaty
Více
31. 10.
Tereza Kramerová
Dětská spiritualita
Více
1. 11.
Honza a Lucie Harnošovi
Táta na rodičovské
Více

Staňme se láskyplnými průvodci svých dětí!

Přidejte se k téměř čtyřem tisícům rodičů, kteří z kongresových videí načerpali inspiraci pro rozvoj svého osobního i rodinného života. Pokud ještě váháte, přečtěte si ohlasy účastníků kongresu:

Největším překvapením Kongresu pro mě bylo video o Mentálních jazycích. Skvělý rozhovor, docela se mi ulevilo, že je moje dítě úplně normální, i když některé jeho projevy neodpovídají dnes propagovaným stylům výchovy (neskutečně vyžaduje chválu!). Určitě budu chtít o Mentálních jazycích vědět víc.
Aneta
Děkuji za skvělé rozhovory, které mě pokaždé inspirují a současně přesvědčí, že hledám správným směrem. Je to přesně ta forma podání informací, která mi vyhovuje - pěkně v kostce, lidově řečeno. Každý lektor vždy vypíchne nejdůležitější myšlenky daného tématu a každého osloví zrovna to, co ho zajímá nebo pálí.
Eva
Chtěla bych moc poděkovat za tento báječný kongres. Nakonec mě zaujaly všechny webináře, byla řečena spousta zajímavých informací, odnesla jsem si spoustu nových poznatků a každý den se těšila na svou polední hodinku, strávenou se sluchátky na uších. Děkuji všem přednášejícím za inspiraci, bylo to báječné!
Petra
V rozhovoru o dětské spiritualitě pro mě bylo velmi obohacující téma nočních můr. Je až tak aktuální, že dnes od deseti do jedenácti večer se mnou přednášku sledovala i má dcerka, která má posledních pár týdnů strach jít spát, i když spíme spolu v jedné posteli. Na konci přednášky nadšeně volala "eše, eše". Takže to shrnula za nás obě. Bylo to skvělé a klidně bychom poslouchaly ještě dál.
Sylvie
Z kongresu jsem byla celkově velmi nadšená. Hltala jsem každé video a i když jsem spoustu věcí již znala, z každého videa jsem si zapsala alespoň jednu moudrost, kterou si chci do života zapamatovat. Abych byla konktrétní - nejvíce mne zaujala videa Zdraví dětí (hned jsem se vydala na sběr kopřiv, mám spoustu předsevzetí co a jak v jídelníčku vylepšit, jenom jsem trochu líná to realizovat) a Mentální jazyky. Bylo to pro mne naprosto neprobádané téma, musela jsem si udělat výpisky jako ve škole, abych všechny řečené informace vstřebala.
z ankety pro účastníky
Už 11 měsíců se s manželem těšíme z naší první dcerky. Občas to není jednoduché, ale to každý rodič dobře ví. Protože jsme se rozhodli ubírat se ve výchově, ale i ve spoustě jiných věcí dnes řečeno alternativním způsobem, bývá pro mě nejtěžší obhájit si své postoje a hlavně najít podporu a inspiraci pro ně ve svém okolí. Díky Vám za podobné projekty, které dávají možnost sdílení a vědomí, že v tom nejsme sami. Navíc nám přinášejí spoustu cenných informací a rad, které bohužel často nemůžeme získat od svých rodičů, protože způsob jejich výchovy byl jiný.
z ankety pro účastníky
V dnešní době velmi cenné informace, díky za ně! Moc mně pomohly při výchově mých tří dětí - leccos objasnily a "uklidnily" mě, že nejsem zase tak špatná maminka. Mockrát děkuji
Petra
Jsem už babička tří vnuček, kurz jsem sledovala a uronila nejednu slzu, když jsem vzpomínala, jak jsem byla vychována já, jak jsem vychovávala své děti. Je úžasné, že kultura vztahů se stále vyvíjí a že existují takoví ryzí lidé, jako Vy. Díky za Vaši otevřenost a nepředstírané lidství, seminář mě moc posunul a můžu říct, je to další element k uzdravování mojí minulosti a sebepřijetí, takže moc díky!
z ankety pro účastníky

Máte nějaký dotaz? Můžeme vám nějak pomoci při rozhodování? Napište nám na lucie@branakdetem.cz.

Jsme tu pro vás 🙂

Přednášející

Katka Juřenčáková

Více

Štěpán a Melanie Matějkovi

Více

Honza a Ala Vávrovi

Více

Alexandra Polarczyk

Více

Bohdana Kabátová

Více

Lucie Ernstová

Více

Tereza Kramerová

Více

Honza a Lucka Harnošovi

Více

Registrujte se a budete dostávat informace o dalších podobných akcích!

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde.