To nejlepší jídlo pro naše děti

Lucie Bednářová

Pro své děti chceme vždy to nejlepší a k tomu určitě patří i zdravé jídlo, které jim poskytne vše důležité pro jejich růst i energii. Také si lámete hlavu s tím, jak jim to zdravé jídlo nastavit? Nebo už to doma máte celkem zvládnuté, ale netušíte, jak to všechno konečně vysvětlit babičkám? Které ingredience by určitě neměly chybět? Probereme několik jednoduchých a efektivních kroků, které nám rodičům tuto mnohdy nelehkou cestu mohou velmi zjednodušit.

Lucie Bednářová

Jsem nadšenou objevitelkou sebe sama. Na cestu k sobě mě přivedly moje dvě děti, které jsou mi největšími učiteli. Díky nim jsem objevila cestu seberozvoje a sebelásky a zjistila, že skutečně platí "šťastná máma, šťastná rodina". Z touhy po dokonalosti ve všech oblastech života se tak stala touha užít si každý den naplno a radovat se z toho, co nového nám přinese. 

Moc ráda zkouším, připravuji a ochutnávám jídlo, které dělá dobře tělu i duši. Přes různé výživové směry jsem došla k poznání, že univerzální přístup ke stravování neexistuje a každý si musí najít ten svůj. Proto vznikl projekt Sobě naproti, kde ukazuji svoji cestu a pomáhám ostatním nalézt jedinečnou a nejlepší cestu pro ně - tu jejich.