Milující matka a vášnivá milenka: jde to dohromady?

Niky Melia

Znáte to, když společně s vytouženými dětmi do partnerství zavítá i zmatek a nejistota? Jak je všechno nové celý svět se točí kolem dětí? A tam také zůstává veškerá energie! Máte zoufale málo času pro sebe a partnerské sdílení a intimita jakoby se někam vytratili. Možná už někdy ani nevíte, kdo jste a své tělo vnímáte pouze jenom díky únavě. Bingo? Nebojte se, nejste v tom zdaleka sami a existuje celkem jednoduchá cesta ven. Popovídáme si o tom, jak v mateřství probudit svou vnitřní milenku a začít objevovat nové dimenze lásky (partnerské, mateřské i té k sobě), intimity i partnerství. 

Niky Melia

Jsem žena a tvůrkyně, dlouholetá partnerka a máma dvou malých ženských bytostí. Mateřství pro mě bylo přirozeným a radostným krokem na cestě života a další fází partnerství. Byla jsem připravená a po boku měla milovaného, milujícího a „náročnými situacemi vyzkoušeného“ muže.

A přeci, když řeknu, že nás rodičovská cesta v prvních letech zavedla do slepé uličky, tak je to téměř eufemismus. Pravda je, že nás celkem rozdrtila a my se velmi pracně v partnerství i intimitě skládali nazpátek. Tedy, nejprve jsem musela poskládat sama sebe a v tom proces jsem opět potkala svou vnitřní milenku. Dnes v rámci svého projektu @UmelkyneZivota a jako mentorka @Alchymie ženy provázím ženy na jejich cestě zpátky k sobě a domů do svého těla.