Magicky ženská maminka - Michala Měřínská

Vím, jaké to je, cítit se vyčerpaně a zrcadlu se vyhýbat obloukem. Moc dobře si pamatuji pocity, kdy jsem se po narození syna cítila jak nevyspaný strašák do zelí s kruhy pod očima. Vím, že ten pocit je na nic. Vím, že tenhle pocit dlouhodobě ničí vaši spokojenost a nepokojená máma hodně těžko vnímá spokojenost svého dítěte. Našla jsem ale cestu, jak si začít užívat mateřství i vědomou péči o sebe, aniž bych musela dělat velké změny v každodenním životě. A teď chci tu cestu ukázat i vám.

I jako maminka se můžete každý den cítit krásná, přitažlivá a užívat si péči o sebe v každodennosti. V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak než dřív. Je to jednoduché a moc ráda se s vámi podělím o tipy, jak na to. Těším se, až je sama vyzkoušíte!

 

 

Michala Měřínská

Jmenuji se Michala Měřínská a jsem nadšená propagátorka vědomé ženské krásy. Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Ve své praxi manažerky, make-up artistky a stylistky jsem se potkala už se stovkami žen a vím, kde a proč nejčastěji o své kráse pochybují. Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek

Jsem maminka dvouletého malého prince, partnerka a hlavně žena, která má ráda, když je sama sebou a ví, že jí to v každém okamžiku sluší.