Léčení porodních jizev - Silvie Šabacká

Máš porodní jizvu a bolí tě po sekci často bedra a své bříško vnímáš najednou cize? Nebo se po porodu radikálně proměnilo tvé prožívání sexuality? Za těmito problémy může stát právě tvá jizva!

V naší společnosti dáváme jizvám jen omezenou míru pozornosti, v lepším případě je promažeme, velmi často je ale necháváme žít vlastním životem s vírou, že se vše časem vyřeší samo. Jenže pak, pár měsíců po porodu mohou přijít problémy a bolesti, které nás ani nenapadne s jizvou spojovat.
Když ale jizvě dáme náležitou pozornost a už v šestinedělí začneme pomáhat nejen jí, ale celému okolí, vytvoříme tak základní podmínky, aby mohla celá tkáň skutečně regenerovat, uvolnit se a tím se vytvořily ideální podmínky proto, aby jizva dobře srůstala, hojila se a nevytvářela řetězení tenze do dalších částí těla. Často stačí opravdu jen maličkost, kterou zvládnete udělat během 2 minut a za plného provozu při péči o miminko.

Získáš mnoho inspirace a jednoduchých tipů, co tvá jizva potřebuje, aby

  • se dobře hojila
  • nevytvořila napětí ve svém okolí, které by následně ovlivňovalo další části těla (zastavíš “mechanismus řetězení)
  • se spolu s ní zahojil také příběh, který nese?

Silvie Šabacká

Silvie své klienty vede velmi jemně skrze vnímání vlastního těla k novému pohledu na sebe sama, aby se mohli (znovu) cítit ve svém těle doma. Její vášní je otevírat témata „o kterých se nemluví“ a přinášet do nich lehkost, soucit a nový život, abychom mohli svým životem kráčet celistvější a radostnější.

Nabízí individuální sezení, výuku pro páry, ale také ženské kruhy a semináře zaměřené na vlastní prožitek a zkušenost těla. Je zakladatelkou centra Cesta integrity v Brně.

 

vesvemteledoma.cz